Интернет, компьютеры, софт и прочий Главная

Соціальне приз начення адміністративного праваАдміністративне право як самостійна галузь права у ретроспективному аспекті має дуже давню історію, оскільки бере початок з 18 століття.

В усі часи воно пов\'язувалось з публічною владою держави, взаємодією її органів з громадянами та іншими учасниками суспільних відносин.

Подолавши свого часу предметну обмеженість власного джерела - так званого “поліцейського права” (яке обмежувалося дослідженнями питання охорони громадського порядку і безпеки), адміністративне право, поряд з конституційним, являє собою класичний зразок фундаментальної (профілюючої) галузі так званого публічного права. Публічність адміністративного права означає, що воно регулює відносини, що забезпечують загальні, сукупні або, інакше кажучи, публічні інтереси. Як і конституційне право, право адміністративне опосередковує функціонування публічної влади у державі. В той же час адміністративно-правове регулювання є своєрідним продовженням конституційно-правових норм, конкретизуючи багато в чому їх дію. На цій підставі можна стверджувати, що існування адміністративного права - це необхідна умова і засіб реалізації Конституції в найважливішій сфері функціонування публічної влади - сфері виконання законів та інших правових актів держави. Адміністративне право України - Шпаргалка Категория: Государство и право Предмет:Адміністративне право Вид работы: Шпаргалка Дата сдачи:04. 2007 Язык: украинский Описание: Адміністративна відповідальність. Адміністративне право у юридично-галузевій класифікації. Адміністративний договір як форма державного управління.

Шпаргалка - Адміністративне право України Категория: Государство и право Предмет:Адміністративне право Вид работы: Шпаргалка Дата сдачи: 04.


©2012